Ouibounce Exit Modal (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Views
lt: Vaizdai

en: Block
lt: Blokas

en: day(s)
lt: diena

en: About
lt: Apie
