Ouibounce Exit Modal (8.x-2.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Views
oc: Vistas

en: Block
oc: Blòt

en: day(s)
oc: jorn(s)

en: About
oc: A prepaus
