Ouibounce Exit Modal (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Views
pt: Visualizações

en: Block
pt: Bloco

en: About
pt: Sobre
