Ouibounce Exit Modal (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: About
ta: பற்றி
