Ouibounce Exit Modal (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Views
uk: Види

en: Block
uk: Блок

en: Delay
uk: Затримка

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: day(s)
uk: день(дні)

en: About
uk: Про модуль

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Sensitivity
uk: Чутливість
