Ouibounce Exit Modal (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Block
el: Μπλοκ

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: About
el: Περί
