Ouibounce Exit Modal (8.x-2.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Views
ja: ビュー

en: Block
ja: ブロック

en: Delay
ja: 遅延

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: day(s)
ja: 日

en: About
ja: アバウト
