Ouibounce Exit Modal (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Views
jv: View

en: Block
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani
