Ouibounce Exit Modal (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Views
pl: Widoki

en: Block
pl: Blok

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: About
pl: O stronie

en: Footer text
pl: Tekst stopki
