Ouibounce Exit-Intent Modal (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Views
tr: Görünümler

en: Block
tr: Blok

en: Delay
tr: Gecikme

en: Content settings
tr: İçerik ayarları

en: day(s)
tr: Gün

en: About
tr: Hakkında
