Ouibounce Exit Modal (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Block
vi: Khối

en: day(s)
vi: ngày

en: About
vi: Giới thiệu
