Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: author
ar: مؤلف

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي
