Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: author
el: συγγραφέας

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
