Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ
