Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Overview
it: Panoramica

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Updated
it: Aggiornato

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Roles
it: Ruoli

en: Published
it: Pubblicato

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: author
it: autore

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Published status
it: Stato pubblicazione

en: Operations links
it: Link operativi
