Outdated content (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: author
lt: autorius

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas
