Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: author
az: müəllif

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
