Outdated content (8.x-1.0-rc2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Author
cy: Awdur

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
