Outlayer (2.0.0) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Layout
ar: التنسيق

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Options
ar: الخيارات

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Desc
ar: تنازلي

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Installed
ar: مثبت

en: Apply
ar: تطبيق

en: Columns
ar: أعمدة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
