Outlayer (2.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག
