Outlayer (2.0.1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: List
ja: リスト

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Layout
ja: レイアウト

en: Configure
ja: 設定

en: Options
ja: オプション

en: Horizontal
ja: 水平

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Cache
ja: キャッシュ

en: Installed
ja: インストール済み

en: Duplicate
ja: 複製

en: Columns
ja: カラム

en: Sort ascending
ja: 昇順で並び替え
