Outlayer (2.0.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang
