Outlayer (2.0.1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
