Outlayer (2.0.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Installed
sk: Inštalované

en: Duplicate
sk: Duplikovať
