Outlayer (2.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
