Outlayer (8.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
