Outlayer (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Read more
nl: Lees meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Layout
nl: Lay-out

en: Configure
nl: Instellen

en: Options
nl: Opties

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Desc
nl: Aflopend

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Apply
nl: Toepassen

en: Columns
nl: Kolommen

en: Sort ascending
nl: Oplopend sorteren

en: Asc
nl: Oplopend
