Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Delete it!
lv: Dzēst to!

en: About
lv: Par

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.
