Outlook Calendar Events (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Core
fa: هسته

en: ID
fa: شناسه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: About
fa: درباره

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fa: هشدار: فقط به نقش‌های مورد اعتماد داده شود: این مجوز پیامدهای امنیتی دارد.
