Outlook Calendar Events (8.x-4.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
