Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Core
cs: Jádro

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: End Time
cs: Čas ukončení

en: About
cs: Popis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.
