Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Core
id: Inti

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.
