Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Configuration
it: Configurazione

en: About
it: Informazioni

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
it: Attenzione: garantire esclusivamente agli utenti fidati; questo permesso ha implicazioni per la sicurezza del sito.
