Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Add Account
kn: ಖಾತೆಯನ್ನು ಸೇರಿಸು:
