Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Start Time
te: ప్రారంభ సమయం

en: End Time
te: ముగింపు సమయం

en: About
te: గురించి
