Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Core
da: Kerne

en: Configuration
da: Indstillinger

en: About
da: Om

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
da: Advarsel: Giv kun til betroede roller; denne tilladelse har sikkerhedsmæssige implikationer.
