Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
