Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Core
ml: കോര്‍
