OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: active
he: פעיל

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה
