OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: active
cs: aktivní

en: General
cs: Obecné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Machine name
cs: Strojový název
