OvenMediaEngine (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
