Overview Builder (2.0.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Overview
nl: Overzicht

en: Search
nl: Zoeken

en: Category
nl: Categorie

en: Introduction
nl: Inleiding

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Usage
nl: Gebruik

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules
