Overview Builder (2.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Overview
pt: Vista global

en: Search
pt: Pesquisar

en: Category
pt: Categoria

en: Introduction
pt: Introdução

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Usage
pt: Utilização

en: - Choose -
pt: - Escolha -
