Overview Builder (2.0.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: Overview
sk: Prehľad

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Category
sk: Kategória

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Usage
sk: Využitie
