Overview Builder (2.0.3) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: Overview
es: Vista general

en: Search
es: Buscar

en: Category
es: Categoría

en: Introduction
es: Introducción

en: No results found.
es: No se han encontrado resultados.

en: Requirements
es: Requisitos

en: Usage
es: Uso

en: - Choose -
es: - Elegir -
