Overview Builder (2.0.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Tags
eu: Etiketak

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Usage
eu: Erabilera

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -
