Overview Builder (3.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Introduction
te: పరిచయం
