Overview Builder (3.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Search
cy: Chwilio

en: Category
cy: Categori

en: Limit
cy: Terfyn
