Overview Builder (3.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Tags
et: Sildid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Search
et: Otsing

en: Category
et: Kategooria

en: Limit
et: Limiit

en: - Choose -
et: - Vali -
