Overview Builder (3.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Search
fr: Rechercher

en: Category
fr: Catégorie

en: Limit
fr: Limite

en: No results found.
fr: Aucun résultat n'a été trouvé.

en: Requirements
fr: Exigences

en: Usage
fr: Utilisation

en: - Choose -
fr: - Choisir -

en: Example modules
fr: Modules d'exemple
